TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1587 herë

Titulli : Mercedes-Benz SLK 2.3 benzin kompresor

Çmimi : 4,333 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes SLK

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 2300

Viti : 2001

Përshkrimi


Mercedes SLK ne gjendje te mir teknike dhe optike ne rks 1 muj regjistrim shum i rujtem me klim gjamat ne pull karrigat likur karrigat me nxemje cd fellga 18 coll

Viber +37744445452

Stublla

SHPALLJET TJERA