TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 03:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2802 herë

Titulli : VW Passat 1.9 T(DI)

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

VW Passat 1.9 T(DI) ne gjendje shume te mire
- Klimatronik
- Bordcomputer
- 2 Qelsa
- Xhama me rryme (4/4)
- Air Bag
- CD player , SD card , USB
- Fellne alumini VW dhe goma te mira
- RKS deri me 15.09.2016
- Fuqia motorrit 74 KW - 101 PS
Etj...

SHPALLJET TJERA