TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 03:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8357 herë

Titulli : BMW 520 E60

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Bmw E60. 520 Benzin Manual 6 Shpejtesi ne gjendje shume te mire teknike dhe optike e servisuar me rregull. Drita xenon, Klim dy zonale ,pasqyret me rrym,Fellne origjinale M paket ,etj. Regjistrim deri me daten 28.01.2017. bmw 530

SHPALLJET TJERA