TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 03:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1300 herë

Titulli : VW Golf VI 2.0 TDI

Çmimi : 9,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet VW Golf VI 2.0 TDI ne gjendje shumë te mirë teknike dhe optike
- Klim
- Karriga me nxemje
- Bordcomputer
- Air Bag
- Xhama me rryme
- Fellne alumini VW, goma te mira
- Viti i prodhimit 27.11.2008
Etj ....


SHPALLJET TJERA