TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 09:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6208 herë

Titulli : VW New Jetta 2.0 Gli 2013

Çmimi : 17,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 27,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

Shitet VW New Jetta 2,0 Gli viti 2013 në gjendje të mirë teknike,

Vetura është e importuar nga USA dhe është pa Doganë.

Mile( Të Kaluara) 27.000

Ju mirëpresim . 044 801 101

SHPALLJET TJERA