TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 12:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 101 herë

Titulli : Mercedes Benz C220

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike, goma te reja te veres, navi , senzora parkingi para dhe mbrapa ,libri i servisit , drita xenon dhe bixenon , nxemje ne karrika. Servisi i eshte bere me rregull.

SHPALLJET TJERA