TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 13:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 83 herë

Titulli : (QIRA) Leshoj me qera banesen te 4 llullat

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 72m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : PA MOBILUAR

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen te 4 Llullat rruga qe qon tek parku i qytetit, Banesa eshte ne katin e 4-te dhe eshte e pamobiluar. Ka dhe mundesine e mobilimit por me cmim ekstra.
Ka sallon, kuzhine, 2dhoma , banjo, 2 Terrasa.

na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA