TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 16:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1748 herë

Titulli : Audi A4, 2003, automatik+tiptronik

Çmimi : 5,550 €

Cmimi në zbritje : 5300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.9 TDI

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Spoiler

Përshkrimi

Shes automjetin Audi A4, 2003, automatik+tiptronik i ardhur nga Zvicra para dy vitesh dhe ne gjendje shume te ruajtur. Posedon goma te reja te dimrit dhe servisin e përfunduar duke përfshire edhe ndërrimin e vajit te transmisionit.
Posedon 3 çelësa origjinal të Audis.
Çmimi është 5.330 euro.

Automjeti posedon:
Audi A4, quatro
Motorri Dizel 1.9 TDI
Ngjyra: Hiri
Transmisioni: Automati + tiptroni (me 6 shpejtesi + shpejtesin prapa)
Klima tronik - automatik;
Frenim abs
Xhamat me hapje elektrike
Mbyllje te dyrve qendrore
Gomat e reja te dimrit (plus një set te verës)
Fellne 17” (coll)
I importuar nga Zvicrra
Regjistrim: deri ne Shtator 2016

Ju faleminderit!

SHPALLJET TJERA