TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 20:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3025 herë

Titulli : Shes Golf 4 Tdi 1.9 Automatik tiptronik rks 7 muj

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Golfin 4 dizel 1.9 i regjistruar rks edhe 7 muj Automatik tiptronik golfi osht ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs esp bord compjuter alo fellga shum te mira muzik me cd servisin e kryer etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA