TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 21:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1016 herë

Titulli : Shitet Golf 6, 2.0 110 ps me dogane + homologim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet vetura Golf 6 ngjyrë e kuqe metalike, 2.0 110 ps e posa ardhur dhe doganuar nga Gjermania. Vetura posedon:

- 2.0 TDI, 110 ps;
- Viti i Prodhimit 05/2009;
- Klimë;
- ABS;
- Airbags;
- ESP;
- Ulëset me nxemje;
- 4 xhamat me rrymë;
- Hallogenka;
- Tempomat;
- Senzora para dhe mbrapa;
- Bord-computer;
- 195.000 KM me libër servisi dhe të garantuara, mund të verifikohen;
- Servisi i madh (rrypin dhëmbëzor dhe me vaj e filtera i kryer me 189.000 km);
- Fellne me goma të verës Continental dhe bandasha me goma të dimrit Michelin;

044/196-287 ( edhe Viber) dhe 049/196-287

SHPALLJET TJERA