TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 21:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1938 herë

Titulli : BMW X5 M PACET -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2009

Përshkrimi

AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA BMW X5
>> Motorri;3.0 XD
>> KM ; 147000
>> Viti Prodhimit;2009 MODEL I 2010
>> Ngjyra: e bardhe metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE
>> ABS
>> DY QELSA
>> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht

nga gjermania me dogan te paguar

KONTAKT

tel 044976496 - 044272607
vib +38649100629 - 049718230

SHPALLJET TJERA