TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.03.2016, Në orën: 21:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 332 herë

Titulli : shes Alfa Romeo 147

Çmimi : 3,550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Alfa Romeo 147

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 230

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control

Përshkrimi

Shes dhe ndrroj Alfa romeo 147 ne gjendje te mir. Vetura ka regjistrim deri ne nentor 2016. Viti prodhimit dhjetor 2006. Rks.

SHPALLJET TJERA