TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 01:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 352 herë

Titulli : SHES Bergamont Revox 4.3

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Biçikleta

Përshkrimi : bicikleta e ka te ardhmen nga svicrra , dhe eshte ne gjendje te rregull, ka shume pjes qe vin me to : goma reserve shlem dhe kepuce shimano nr 44, pjeset jan te gjitha shimano, dhe ni par dorsa me to dhe shishe per uje... etj...
per me shume pytje ju lutem thirrni ne 049 128 825 ( viber dhe whattsapp) dhe thirrje normale

SHPALLJET TJERA