TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 02:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 924 herë

Titulli : Mercedes Benz E200

Çmimi : 10,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Mercedes- Benz E200 CDI

E 200 CDI Blue EFFICIENCY (170 Hp)
Viti i prodhimit: 2010
Transmisioni: Automatik
Karburanti: Nafte, 6.1L ne 100 km
Xhamat : Automatik
Karriget: Pershtatje Automatike dhe me ngrohje

BOJ NDRIM ME NOJ KERR NE TABELA KS DERI NE 5000E

0037744-774990

SHPALLJET TJERA