TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 02:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1472 herë

Titulli : MERCEDES BENZ E 220

Çmimi : 9,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

Mercedes E220 Clasic

* Doganen e ber para 3 dite
* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale, para dhe mprapa
* Tempomat
* Navigacion
* Karrikat rekario elektronike me memorie
* Komanda ne timon
* AUX Pack
* ABS
* SRS
* Servo
* Airbag
* Mbeshtetese te dores para
* Drita Xenon BiXENON me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me sinjalizues, kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Display MP3 multi Radio
* Telefon te integruar ne ELEGANCE Pack
* Halogenka para dhe pas
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Km te kaluara 200567 te garantuara
Vetura per cdo gje eshte 100% e sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, presm blers serioz

Kontaktoni ne numrat 044889267 ose 049889267 ... Viber +37744889267

SHPALLJET TJERA