TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 02:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2039 herë

Titulli : Passat 2.0 dsg american style full opsion

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 60,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Pasat dizel 2.0 ardhur nga amerika dag eshte model me ndrysh sesa modeli europian posedon lekur komanda ne timin klimatronik panoram karrikat me nxemje dhe rryme etj full opsion i bardh ne gjendje perfekte 044110889 gjithashtu shes dhe nje jetta 2.0 dhe nje golf 6 karavan

SHPALLJET TJERA