TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 02:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1713 herë

Titulli : Golf 4 1.9 TDI

Çmimi : 3,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Vetura asht ne gjendje perfekte teknik dhe optike.
Asht i sapoardhur nga gjermanija.
Pa DOGAN
Asht 1.9 Dizel
74 KW
KLIMAC
GOMA TE REJA
BORDKOMJUTER
Per me shum 044 42 99 47

SHPALLJET TJERA