TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 02:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1884 herë

Titulli : Opel Corsa 1.3 CDTI -04

Çmimi : 3,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2004

Përshkrimi

Vetura asht e sapoardhur me dogan te paguar.
Asht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Posedon:
KLIMATRONIK
ESP
BORDKOMJUTER
CENTRALL
FELLNE ME GOMA TE MIRA ETJE
PER ME SHUM 044455529

SHPALLJET TJERA