TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 02:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6396 herë

Titulli : BMW 320 Dizel AUTOMATIK

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Vetura asht e sapoardhur me dogan te paguar.
Asht ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
Shum a paster.
Posedon:
MENJAQ AUTOMATIK + TIPTRONIK
KLATRONIK
TEMPOMAT
ESP
BORDKOMJUTER
KONFORIN LEKUR
FELLNE DHE GOMA TE MIRA etje...
Per me shum 044455529

SHPALLJET TJERA