TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 14:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 756 herë

Titulli : dyer te mbredshme dhe te blinduara

Çmimi : 135 €

Kategoria : Dekor Shtëpie

Përshkrimi : Dyer 90% dru dhe pseja tjeter mediapan i presuar ne dy anet .
15 cm - 30 cm kacat .
22 .300 kg. Vetem dera pa kac.
Trasporti per te dy llojet e dyerve gratis

SHPALLJET TJERA