TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 16:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 718 herë

Titulli : Golf 7

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 85,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Shitet
Golf 7
Dissel 1.6
Klimatronik
Navigacion tuchscren
2 qelsa
Nje vit regjistrim
I regjistruar dhe doganuar tash
Kilometra te garantuara me liber te servisit
4xGoma te reja
4xXha me rrym
044225648
Viber+37744225648

SHPALLJET TJERA