TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 16:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2263 herë

Titulli : VW Passat 3c 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

-Passat 3c 2.0 TDI - Me Një Bregazni
-Vëllimi i motorit: 2.0 / 1968 ccm
-Viti i prodhimit: 06-11-2006
-Kilometra të kaluara: 181920 km
-Ngjyra e bronzt metalike
-Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
-Radio CD DVD “RCD 310” me 6 altoparlant taq
-Prizë multimediale AUX-in
-Ulëse e para me nxemje
-ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
-Mbyllje qëndrore me teledirigjim
-Xhamat para dhe mbrapa elektrik
-Xhamat e pasëm të errësuar 65%
-Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
-Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
-Timoni, ndërruesi dhe freni i dorës nga lëkura
-Tempomat
-Bordkompjuter
-Senzor shiu
-Pasqyra e brendshme me errësim automatik
-Drita të mjegullë para
-Farat me rregullim të lartësisë
-Prizë 12V në bagazh
-Alofelne Goma të reja
-Regjistrim deri me 01-08-2016
-Bëjm Edhe Ndrrim..
-Viber +37744247605
-044-444-714

SHPALLJET TJERA