TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 16:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1495 herë

Titulli : Shes Golf 4 dizel 1.9 Tdi i te kuqe rks

Çmimi : 4,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Golf 4 ne gjendje shum te mir i regjistruar rks vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht siq edhe shihet posedon klim abs esp centrall alarm alo fellga karrikat me nxemje etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA