TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 18:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 412 herë

Titulli : BMW 318

Çmimi : 700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1990

Përshkrimi

Shitet urgjent, Shes veturen BMW viti prodhimit 1990 benzin dhe plin. Vetura esht shum ne gjendje te mir. Per me shum informata jeni te mir se ardhur te shikoni dhe ta provoni vetura punon si sahati pa kurr far problemi regjistrim nuk ka po nese don me ble te regjistrun ateher osht qmimi ndryshe. Mundeni me kontaktu edhe ne viber +46738774364.

SHPALLJET TJERA