TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 18:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 197 herë

Titulli : passat 1.6 tdi 2011

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 103,427

Motori (kubik) : 1.6 me njee

Viti : 2011

Përshkrimi

shes urgjend dhe eshte i regjistruar 12 2016 ai hargjet shum shum pak

SHPALLJET TJERA