TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 20:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 217 herë

Titulli : Bejme Ngritjen e Peshave Me Kran

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Kryejm keto sherbime: Transport , Dhe Ngritjen e Peshave Me Kram Deri 2000 KG

SHPALLJET TJERA