TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 20:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1908 herë

Titulli : Shes Golf 4 dizel 1.9 Tdi rks 1 vit

Çmimi : 4,550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes veturen Golf 4 dizel 1.9 tdi i regjistruar 1 vit vetura osht ne gjendje shum te mir dhe shum i rujt si mbrenda ashtu dhe jasht me servis te kryer komplet posedon klim abs esp bord compjuter 4 gjamat me rrym alo fellga te mira 2 qelsa etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA