TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 20:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3883 herë

Titulli : BMW 330 dizell.AUTOMATIK-9 MUJ RKS-2002.-FULL

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2002

Përshkrimi

BMW 330 DIZELL SERI 3..
AUTOMATIK TIPTRONIK..PULLA NE TIMON,.
KLIMATRONIK-ABS-ESP-SRS-AIRBAK-CD ME ZHANZHER-DRITARE PASQYRE ME RRYM-CENTRAL ME ALARM- ETJ ETJ
KARRIKAT GJYS LIKUR GJYS ANTILOP..
FELLNE ME GOMA TE REA..
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM SHUM E MIR PA ASNJE VREJTJE..
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA.258 000..
REGJISTRIM EDHE 9 MUJ..
VITI FUN 2001..
QMIMI 4900 ERO.-,..ME NDRRIM 5500 ERO,.
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA