TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 21:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2586 herë

Titulli : Mercedes Benz C320

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz C320 CDI Avangard. Viti 2005.
Ka regjistrim dhe 1 vit.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume e mbajtur mire.Nuk bejme ndrrim.

SHPALLJET TJERA