TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.03.2016, Në orën: 23:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1460 herë

Titulli : VW Passat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2003

Përshkrimi

: Shes passat 1.9 tdi-DI Tkuqe. Vetura posedon: klimatronik , esp,abs,air bag, tempomat , pasqyret elektrike , cd radio, xhama para dhe mbas me nxemje , timoni me levizje posht lart , po ashtu edhe ulset me levizje sipas nevojes . E servisuar n gjendje perfekte ..

SHPALLJET TJERA