TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.03.2016, Në orën: 10:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 255 herë

Titulli : vw polo 1.4 tdi

Çmimi : 2,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179,000

Motori (kubik) : 1422

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control

Përshkrimi

Shes VW polo 1.4 tdi me dy te kuqe ne gjendje shum te mire teknike dhe optike Me gjitha serviset e kryme rregullish cdo 6000km.
Vetuta posedon:
Viti 2001 - TDi - 1.4 - 55 KW 75 Ps
Shpenzime shum te vogla
Klime/AC
Airbage
Timon Hidraulik (i levizshem)
Centrall(mbyllje)
2 clesa + 1 plastik
Abs
Xenon
Gjama Elektronik
Pasqyra elektrike
diqe 14/Goma M+S
Kasetofon Kenwood

SHPALLJET TJERA