TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.03.2016, Në orën: 20:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 875 herë

Titulli : Opel campo 31 TD 4x4

Çmimi : 5,100 €

Cmimi në zbritje : 4600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Campo

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 218,708

Motori (kubik) : 3100

Viti : 2000

Ekstra : CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shitet gjipi Opel Campo 3.1 TD 4x4 i vitit 2000. Gjipi eshte ne gjendje te rregullt nuk ka asnje problem. Per gjdo informat me shum mund te na kontaktoni ne nr tel: 045612250 dhe viber flm per mirkuptim.

SHPALLJET TJERA