TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.03.2016, Në orën: 21:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 180 herë

Titulli : Minibus

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Përshkrimi : Shitet minibusi nga QENDRA 3A sh.p.k ne Prishtine.

Minibusi eshte ne gjendje te rregullt ne e kemi perdorur deri me tani per pun per transport pubilik brenda Prishtines eshte i ruajtur mire.

Viti i prodhimit 1995.

Marka Neoplan.

Ka 25 ulse plus 40 ne kemb te lejuar.

Eshte ne gjendje te rregullt dhe i gatshem per pune te transporit.

Arsyeja e shitjes se ketij minibusi nga ana jone eshte qe kemi mjaftueshem minibusa te tjere per pune.

Presim bleres serioz

SHPALLJET TJERA