TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 22:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 115 herë

Titulli : Audi A4 2.5 TDI 2005 urgjent

Çmimi : 5,900 €

Cmimi në zbritje : 5700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 264,345

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.5 TDI e vitit 2005. Vetura eshte duke u vozitur dhe tash ka ardh ne kosov vetura eshte identike si ne foto, fellne alumini me goma te reja, komplet lekur, servisin e krym te madhin dhe te voglin ne zvicerr. per gjdo informat me shum ju lutem te na kontaktoni ne nr e tel: +37745612250.

SHPALLJET TJERA