TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 12:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 265 herë

Titulli : VW Touran

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9 tdi

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, DVD Player

Përshkrimi

Risi risi shes veturen ne gjendje prefekte pa as 1 cent investim ka regjistrim 10 muj per kthimi bohet me ni her ne emer tim osht ka te gjitha opsijonet fonksjonale osht shum ne gjendje te mire boj dhe ndrim nvaret nga oferta ju mir pres blers serjoz

SHPALLJET TJERA