TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 15:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 412 herë

Titulli : Audi B4

Çmimi : 1,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi 80

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 350

Motori (kubik) : 2.0E

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes AUDI 80 B4 ne gjendje shum te mir motorike dhe teknike. Makina posedon: KLIM. ABS. CENTRALL. HIDRAULIK. ETJ ETJ makina eshte shum e paster mrena edhe jasht shum e rujtme. Regjistrim drei ne qeshor 2016. HARGJIME SHUM TE VOGLA SIDOMOS GJAT PERDORIMIT TE PLITIT. Vlen me cek qe plinin e ka te montun fabrikisht jo ne bagazh. Nuk asht hipotek ndrrimi i pronarit behet brenda dites ..... Numri ne viber:: +37745855963

SHPALLJET TJERA