TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1125 herë

Titulli : Golf 5

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 264,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf 5 viti i prodhimit 2005 me targa Rks regjitrim deri ne muajin e 6, 1.6 FSI posedon klimatronik, xhama elektronik, allogenka, fshisa me senzor shiu, goma te mira dhe ne gjendje shume te mire.

SHPALLJET TJERA