TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2039 herë

Titulli : BMW 530 3.0 -03

Çmimi : 7,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet bmw 530 dizel viti 2003 automatik tiptroni 6 shpejci me goma te reja ne gjendje perfecte
osht shum I shtrengum dhe I paster mrena dhe jasht posedon klim funksionale bixenon tempomat shiber senzora karika me nxemje regjistrim deri me 16.10.2016 etj etj.
ndrim I mundshem
ME NDRIM KA TJETER QMIM

SHPALLJET TJERA