TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3586 herë

Titulli : VW Golf 5 TOUR 1.9 TDI me 6 shpejtsi 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes golf 5 TOUR 1.9 TDI me 6 shpejtsi 2007 dhe posedon :
Liber Servisi ,
Tempomat ,
Ngjyra e vjollcë me 3 perla ,
Fellne te golf 7 GTI 16inch ,
Partikelfilter .
Nxemje ne karrika ,
KlimaAutomatik,
Karrika TOUR me qepje te kaltert,
Timon 3sh,
Hallogenka,
2 Qelsa me telekomand dhe nje i thjesht,
Levizje e pasqyres se djatht ne Rikferc,
Pastrimi me uj i farave para ,
Goma te reja ,
Dritare collor mbrapa .

Nderrim nuk bejme me asgje !!

Mund te na kontaktoni ne numra te telefonit :

0037744735780 (plus viber)
0037744207945 (plus viber)
049820825
049350390

SHPALLJET TJERA