TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4668 herë

Titulli : Mercedes C200 Fejsllif viti 2004 Automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Mercedes Automatik C200 Fejsllif viti 2004 i sapo ardhur nga gjermania dhe osht ne gjendje shum te mir teknike
Klima tronik. Komanda ne timon. Tempomat. Shiber.
Senzora parkimi para dhe mrapa. Etj Etj

SHPALLJET TJERA