TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1811 herë

Titulli : Bmw 118 dizell / 2005 full extra nga Zvicrra

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes bmw 118 dizell , viti i prodhimit ne fund 2005, kilometra te garantuara me liber servisi ( shiqo fotot) , klimatronik, esp, abs, senzor shiu, bord computer, gjamat elektronik, pasqyre elektronike, goma te mira etj. Vetura eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet dhe shum e rujtne si mbrenda ashtu dhe jasht. Eshte e posaardhur nga ZVICRRA dhe pa dogan. Kilometra te garantuara. Bk

SHPALLJET TJERA