TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6516 herë

Titulli : MERCEDES E220 EVO CDI AUTOMATIK MODEL 2008

Çmimi : 6,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2008

Përshkrimi

MERCEDES E-CLASS 2.2 CDI EVO MODEL 100KW 136PS

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR )

I POSA ARDHUR NGA ZVICRA - PA DOGAN

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT (PER ME SHUM SHIKO FOTOT)

VITI I PRODHIMIT 16.08.2007 MODEL 2008

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK TIPTRONIK
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**TIMONI ME LEVIZJE POSHT E LART
**KARRIGAT ME LEVIZJE ME RRYMË
**KARRIGA TE LEKURES
**DRITAT XENON
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x10
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**FELLGA AVANTGARDE ME GOMA SHUM TE MIRA

INFO NE MOBIL : 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER : +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

SHPALLJET TJERA