TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 16:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 333 herë

Titulli : NISSAN PRIMERA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan Primera

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,563

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Ekstra : ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Ndrroj veturen Nissan Primera viti i prodhimit 11,2003 \\ 2200cc \ 126PS \ 130563 KM te kaluara. Motorri eshte me zingjir
Vetura posedon gomat e dimrit dhe te veres te reja, Eshte vetur JO duhanpires , karrigat lekur dhe me nxemje, Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Vetura posedon KLIM \ ABS \ Dritaret elektronik \ centrall \ timoni levizes \ 2 qelsa \

Ndrrohet vetura me VW SHARAN 7 ULESE \ VW TAURAN \ SEAT ALHAMBRA \ FORD GALAXY

SHPALLJET TJERA