TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.03.2016, Në orën: 20:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4141 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi 2007 dsg

Çmimi : 5,300 €

Cmimi në zbritje : 5100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 191,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Golf 5 1.9 tdi
Automatik dsg
Viti fund 2006
Sapo ardhur nga zvicrra
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA