TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 21:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2266 herë

Titulli : Bmw x1

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X1

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shes bmw x1 sdrive 18d 2.0 dizel 143 ps
Posedon klima tronik , timon multifunksional , board computer , start&stop , senzora parkingu , xhamat e errera fabrikisht
Fellnat 18 me 4 goma te reja
Kilomtetrazhe orgjinale me liber servisi

Ndrrim me Golf 7 ose Audi a5

Numer kontakti : +377-45-606-206 ( viber ) dhe 044-390-290

SHPALLJET TJERA