TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4188 herë

Titulli : VW Golf 3 1.9 Dizel 1993

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1993

Përshkrimi

VW Golf 3 1.9 Dizel I Regjistruar
* Viti I prodhimit 1993
* I Regjistruar
* Alu Fellne
* Goma Te Reja
* Radio CD/USB/SD CARD
* Dritare Elektrike
* Dy Qelsa
Shume I rujtun dhe ne gjendje shum te mir Teknike.
Per me shum Info Lajmrohuni ne nr
045 251 965
045 396 739

SHPALLJET TJERA