TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2022 herë

Titulli : BMW X3 2.0D 4X4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes bmw x3 2.0d 4x4 viti 2006
Full extra- tempomat- senzora para dhe pas- karrikat me nxemje- senzora shiu-pullat ne vollan - 6 shpejtesi manuell dritat bi xenon
I posa ardhur nga Suedia shum i rujtun
Per ma shum info.Na kontaktoni ne
+37744-162-913

SHPALLJET TJERA