TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4283 herë

Titulli : GOLF 5 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA GOLF 5
>> Motorri; 1.9 TDI
>> Fuqia 77KW 105PS
>> KM ; 187000
>> Viti Prodhimit;2008
>> Ngjyra: bardhe metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> ABS
>> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km.
nga gjermania me dogan te paguar

tel 044976496 044272607

vib +38649100629 049718230

SHPALLJET TJERA