TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4847 herë

Titulli : VW GOLF 4 PACIFIC -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA GOLF 4 PACIFIC
>> Motorri; 1.9 tdi
>> Fuqia 74KW 101 PS
>> KM ; 181000
>> Viti Prodhimit;2003 MODEL PACIFIC
>> Ngjyra: e zez metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE kerr familjar
>> ABS
>>SHIBER
>> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires dhe me nxemje
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km.
nga gjermania me dogan te paguar

tel 044976496 044272607

vib +38649100629 049718230

SHPALLJET TJERA