TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2372 herë

Titulli : VW Golf 5 Model Edition 2009

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Eshte full extra , seria Edition eshte prodhuar ne Gusht te 2008 model 2009

Shpenzime te vogla

Motori 2.0 Tdi 140 Ps Motori me nje bregasni

Navigacion , mp4,bluetoth

Kater xhamat elektrik

Karrikat me nxemje

Goma te reja te dimrit

Baterin e re


Kater diska dhe gurtne te reja te vendosura ne Gjermani

Ulje dhe te gjith filterat te sapo ndrruar edhe per 8000 km

Ne shkurt 2016 i doganuar dhe rexhistruar per her te pare ne Kosove

Vetura eshte e ardhur nga Gjermania

Vetura nuk eshte Hipotek , eshte ne emrin tim personal dhe bartja te pronari tjeter behet pa problem

Bej ndrrim me Bmw , Audi A6 me te reja se 2004

Fotot jane bere me 27.03.2016

Viber +37744300008

SHPALLJET TJERA